Anasayfa / Genel / Ffp3 Maske Toptan Toz Maskesi, Korona Maskesi

Ffp3 Maske Toptan Toz Maskesi, Korona Maskesi

Ffp3 Maske Toptan Toz Maskesi, Korona Maskesi

 

RS PRO Tek Kullanımlık Yüz Maskesi, FFP3, Valfli

 • MarkaRS PRO
 • RS Stok No918-5835

 

RS PRO FFP3 Katlama Düz Valfli Solunum Maskesi

RS PRO FFP3 Katlama Düz Valfli Solunum Maskesine merhaba deyin. Tek kullanımlık olan bu solunum cihazı, kullanıcıya duman, toz ve su bazlı buğulara karşı hafif ve üst düzey solunum koruması sağlarken, daha hafif solunum direnci sunan bir valf ile tasarımı yapılmıştır. Bütün kullanıcılar için oldukça iyi bir esneklik ve konfor için ayarlanabilir bir burun klipsine sahiptir. Takılmadığı takdirde ceplerde konforlu ve kompakt depolama için katlanabilir. Üst düzey rahatlığın yanında, solunum cihazı rahatsızlık veren sis oluşumunu ve sıcaklıkları azaltır. Bu sayede oldukça uzun süre kullanılmasını ve takılmasını kolaylaştırır. Solunum maskeleri, ince toz parçacıkları ve solunum hasarlarına sebep olabilecek zehirli dumanların olduğu mekanlarda çalışırken KKD’nin (Kişisel Koruyucu Ekipman) oldukça önemli bir parçasıdır.

 

Ffp3 Maske ( Toptan Toz Maskesi )

 • Toplam sızıntı azami% 5 olabilir
 • Otuz kat değerine OEL geçişi
 • Onkojenik veya radyoaktif maddelerle veya virüs, bakteri ve mantar sporları gibi patojenlerle çalışırken FFP3 sınıfı solunum maskeleri önerilir
 • Zehirli ve zararlı toz, duman ve aerosollerden korunma

 

Koruma sınıfı FFP3 solunum maskeleri, solunan havanın kirliliğine karşı üst düzey koruma sağlar. Cerrahi Maske Toplam sızıntı en fazla %5 olabilir. 0.6 μm’ye kadar olan tüm partiküllerin% 99’unu filtrelemek de zorunludur. Bu tarz maske aynı zamanda onkojenik, zehirli ve radyoaktif partikülleri de filtrelemeye yarar. Koruma sınıfı FFP3 maskeleri, OEL’i otuz katlı endüstriye has değerlerle geçiren çalışma mekanlarında kullanılmaktadır. Genel olarak kimya endüstrisinde tercih edilir.

 

Ffp2 Maske ( Toptan Toz Maskesi )

 • Toplam sızıntı maksimum% 11 olabilir
 • Sağlam ve akışkan zararlı toz, duman ve aerosollerden koruma
 • On kat değere OEL geçişi
 • Parçacıklar fibrojenik olabilir – yani solunum sistemini kısa vadede tahriş ederler ve uzun vadede pulmoner dokunun elastikiyetinin azalmasına neden olabilirler.

 

Koruma sınıfı FFP2 solunum maskeleri, solunan havada bulunan mutajenik ve zararlı parçacıkların bulunma ihtimalinin oluğu çalışma mekanları için üretilir. Bu sınıfta yer alan solunum maskeleri, 0.6 μm’ye kadar olan partiküllerin en az% 94’ünü içermelidir ve OEL’i maksimum on kat konsantrasyona kadar geçen ortamlarda kullanılabilir. Bu durum TRK değeri için de söz konusudur (teknik referans konsantrasyonu). Koruma sınıfı FFP2 solunum maskeleri genel olarak madencilik ve metal endüstrisinde takılır. Bu endüstrilerde çalışanlar, uzun süre akciğer kanseri gibi solunum sistemi hastalıklarına sebep olan aerosoller, duman ve sisle oldukça fazla temas sağlarlar. Üstte, büyük ikincil rahatsızlıklar ve akciğerin aktif tüberkülozu ihtimalini bulundururlar.

 

Ffp1 Maske ( Toptan Toz Maskesi )

 • Toplam sızıntı azami% 25 olabilir
 • Atoksik ve fibrojenik olmayan toz türlerine karşı koruma
 • Bu tür maske en fazla dört katlı bir OEL transgresyonu altında uygulanabilir
 • Solunması sağlık koşullarının gelişmesine neden olabilir; ayrıca solunum sistemini tahriş edebilir ve hoş olmayan kokulara neden olabilir.

 

Ffp3 Maske Toptan
Ffp3 Maske Toptan

 

Koruma sınıfı FFP1 solunum maskeleri, fibrojenik ya da zehirli toz ve aerosol çeşitlerinin beklenmediği çalışma mekanları için üretilir. 0.6 μm’ye kadar olan partiküllerin en az% 80’ini filtreler ve maksimum çalışma alanı konsantrasyonu transgresyonu dört kattan fazla değer ölçmediği sürece giyilebilir.

Gıda ve bina endüstrisi, pek çok koşulda FFP1 solunum maskelerini tercih etmeye başladı.

 

Korona Maskesi

Tehlike arz eden parçacıklar kansere yol açabilir ya da radyoaktif olabilir; öbürleri solunum sistemine zarar verir. Seneler boyunca temas edilmesi, önemli şartların gelişmesine sebep olabilir. En olumlu durumda, bütün çalışanlarla karşı karşıya gelen rahatsızlık veren kokular. Filtreleme yüzleri, çalışma esnasında sulu yağlı aerosollere, ince parçacıklara ve dumana karşı üç sınıfta da korumaya olanak sağlar. Koruyucu işlevleri AB normu EN 149’a uygundur. Bu tür yüz parçacığı, partikül filtreleme yarım maskesi ya da ince partikül maskesi olarak da bilinmektedir. FFP1, FFP2 ve FFP3 koruma sınıflarına ayrılır.

 

Toptan Ffp1, Toptan Ffp2, Toptan Ffp3

Filtreleme yüzleri solunabilir toz, duman ve sulu sisten (aerosoller) koruma sağlar. Fakat gaz ve buhardan korumaya imkan vermezler. Sınıflandırma sistemi üç FFP sınıfından oluşmaktadır. FFP kısaltması “filtre yüzü” anlamına gelir. Solunum maskesi burnu ve ağzı kaplar. Türlü filtre malzemelerinden ve maskenin kendisinden meydana gelir. Mesleki maruziyet sınır değerini (OEL) aşan çalışma mekanlarında kullanılması oldukça güçtür. Bu, solunum havamızda sağlığa zararı olmayan en üst düzey toz, duman ya da aerosol konsantrasyonudur. Geçiş durumlarında, solunum maskeleri kullanılmalıdır.

 

Maske Satın Al

0.6 μm’ye kadar partikül boyutlarının toplam sızıntısına ve filtrelemesine bağlı olarak, FFP1’den FFP2’ye ve FFP3’e kadar değişen solunum maskeleri, çeşitli kirletici konsantrasyonları için solunum koruması sağlar. Toplam sızıntı, filtre penetrasyonuna ve burun ve ağız bölgelerinde meydana gelen sızıntılarla ilgili olarak meydana gelir. Uvex solunum maskelerimiz, maskelerimizi insan vücuduna derleyerek bunlardan korunmayı hedeflemektedir. Yenilikçi filtre teknolojisi sayesinde, solunum direnci en alt seviyede tutulabilir ve birden fazla kullanıldığında nefes alma filtrelerde bulunan parçacıkları şiddetlendirmez.

Hakkında saglikhaberleri

Bunu Da İncele

maske üretimi yapan firmalar

Maske Üretimi Yapan Firmalar Listesi

Maske Üretimi Yapan Firmalar Listesi Maske üretimi yapan firmalar listesi koronavirüs sebebiyle gün geçtikçe artmaya …

1 Yorum

 1. Merhaba
  FFP3 10000 adet icin iletisime gecermisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir