Anasayfa / Genel / Maske Üretimi Yapan Firmalar Listesi

Maske Üretimi Yapan Firmalar Listesi

Maske Üretimi Yapan Firmalar Listesi

Maske üretimi yapan firmalar listesi koronavirüs sebebiyle gün geçtikçe artmaya başladı. Çin hükümeti, şirketleri yeni koronavirüs yayılmaya devam ederken artan talebi karşılamak için yüz maskeleri üretimini artırmaya çağırıyor.

Hükumet tarafından açıklanan son dakika haberine göre, Türkiye’de maske üretimi yapan firmalar artık sadece yurt içinde satış yapabilecekler. Türkiye’nin korona virüs ile mücadele döneminde üretici firmalara ihracat yasağı getirilmesine ve üretilen tüm maskelerin yerli pazara sürülmesine karar verildi.

 

Bugün sizlere seri maske üretimi yapan firmalar listesini sıralayacağız. Yüksek miktarlı cerrahi maske alımı, toptan maske alımı, 3m toptan maske alımları ve üretimleri için sıralı firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

 

1 – Mfa Maske

Adres : Çaydamar Mahallesi Ahmet Taner Kışlalı Cad. ZİGEM B Blok,
67020 Zonguldak/TÜRKİYE

 

2 – Era Toz Maskesi

Demokrasi Cd. Serüven Sk. N:3
Orhanlı Tuzla İstanbul / TÜRKİYE

 

3 – Amet maske

Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Ordu Caddesi No: 23 Yüreğir / Adana

4 – Ak-yel Medikal

5747/4 Sokak No:6 M.T.K. Sitesi Çamdibi 35260 İZMİR

 

5 – Sterillife Maske

Yeni Camlica Mh. Yedpa
Tic. Mrkz.
F Cad. No.88

 

6- Er Medikal Maske

Adres: Saraylar Mah. 495 Sok. No:15/C DENİZLİ

 

7 – Atos Maske

Atos Sağlık Ürünleri Tekstil San. Tic. Ltd. Şti

Yeşiloba Mah. 46257 Sokak No: 7

15/Z06 Seyhan / ADANA

 

8 – Ege Toz Maskesi

Esenler Mh. Pınar Yayla Sk. No:1/A Pendik/İSTANBUL

9 – Broche Medikal Maske

Oruç Reis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Sitesi,
B-Blok No:12/A İç Kapı No:031 ve 034 Esenler/İstanbul

 

10 – Nitrex-Cmr Toz Maske

MERKEZ & SHOWROOM : Yakuplu Mahallesi Haramidere Sanayi Sitesi A Blok Safir Sok.Kat.2 No:24 / 314 (HONDA Servis Karşısı)

 

Devlete ait otomobil üreticilerinden petrol üreticilerine kadar çeşitli şirketler, hükümet üretimi en az% 70 oranında artırmayı hedeflediğinden üretim hatları kuruyor. Ancak, enfeksiyona karşı bir koruma önlemi için umutsuz olan 1,4 milyar insanın talebini karşılamak kolay olmayacak. Birçok insan hiçbir yerde maske alamayacaklarından şikayet ediyor ve kıtlığın ne zaman rahatlayacağı belli değil.

Hükümete göre, Çin günde yaklaşık 20 milyon yüz maskesini, normal zamanlarda küresel talebin yaklaşık yarısını ortaya çıkarabilir.

Pekin, şirketleri ölümcül virüsün yayılmasını önlemek için operasyonları askıya almaya çağırdı – maskeler ve koruyucu giysiler yapan fabrikalar hariç. Yetkililer, çalışanların Ay Yeni Yılı tatilinden uzaklaştıklarında, toptan cerrahi maske 11 Şubat itibariyle kapasitenin% 94’üne geri döndüğünü söylüyor.

Yabancı bir şirketle ortak girişim dahil olmak üzere en az altı şirket, günde 14 milyon maske daha üretmeyi planlıyor. Çinli aracılık Huaxi Securities bir raporda, bu şirketlerin teknik açıdan maske üretmesinin zor olmayacağını söyledi. Ayrıca yukarıda Türkiye’deki maske üretimi yapan firmalar listesini yayınladık.

Elektrikli otomobil üreticisi BYD Pazartesi günü Shenzhen’deki fabrikasında maske üretmeye başlamayı planlıyor. Şubat ayı sonuna kadar günde 5 milyon maske yapmayı bekliyor.

 

maske uretimi yapan firmalar
maske uretimi yapan firmalar

 

Maske Üretim Fabrikaları

Facemask , kullanıcıları havadaki bakteri veya virüs partiküllerini teneffüs eden veya içermeyen sıvı damlacıklardan ve aerosollerden korumak için tasarlanmıştır.GENE AUTOMATION, içindeki patlama aralıklarını karşılamak için tam otomatik bir yüz maskesi (cerrahi maske, işlem maskesi, tıbbi maske) üretim hattı geliştirdi. Market.

Facemask , kullanıcıları havadaki bakteri veya virüs partiküllerini teneffüs eden veya içermeyen sıvı damlacıklardan ve aerosollerden korumak için tasarlanmıştır.GENE AUTOMATION, içindeki patlama aralıklarını karşılamak için tam otomatik bir yüz maskesi (cerrahi maske, işlem maskesi, tıbbi maske) üretim hattı geliştirdi. Market.

Üretim hattı çeşitli fonksiyonel alanlardan rulo besleme, katlama ve presleme, burun klipsi yükleme, maske şekillendirme, kesme, kulak ipliği montajı ve kaynak ve bitmiş ürünler boşaltmadan oluşur.

Üretim Hattı Ana Parametreleri

Model: PIA-M200101

Ultrason Frekansı: 20kHz

Makine Kullanım Alanı: 6000 * 6000 * 1600mm

Voltaj: 220V, 50 / 60Hz

Hava basıncı: 5-7Bar

Toplam Güç: 12kw

Çıkış: 80-100pcs / dak

 

 

Ayrıca aşağıdaki videoyu izleyerek kendi imkanlarınızla da maske yapmanız mümkün

 

 

Hakkında saglikhaberleri

Bunu Da İncele

Yanık Tedavisi

Yanık Tedavisi Nasıl Olur? İlk Yardım, Evde

Yanık Tedavisi ve Yanıklar İçin Önlemler NOT: Sayfamızda belirttiğimiz yanıklar için öneriler ve yanık tedavisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir